У «СКІФІЇ... ЛІТО» БУЯЄ ЛІТЕРАТУРА ЧАСУ!

Вийшла друком шоста книжка щоквартального альманаху сучасної прози, поезії, есеїв, критики та художніх перекладів «СКІФІЯ» (СКІФІЯ 2013. Літо. — Канів.: Вид. «Склянка часу*Zeitglas». 2013. — 456 с.). До неї надали свої твори дев’яносто два автори, що на десять авторів більше, ніж у попередньому, весняному випуску. Це свідчить про авторитет альманаху і його зростання як серед творців сучасної літератури, так і з-поміж читачів, а також небайдужу діяльність видавництва «Склянка часу*Zeitglas» та редакції одноіменного часопису, під егідою яких і створюється альманах.
Популяризації «СКІФІЇ», а отже й творів авторів, надрукованих в альманасі, сприяє представлення його на різних книжкових виставках, фестивалях, розповіді у засобах масової інформації, дискусії в інтернеті. Між іншим, якраз в інтернеті (http://zeitglas.io.ua/s388312/zaproshumo_avt
oriv_do_novogo_almanahu_skifiya-2013-vesna)
відбулося (і його можна продовжити) серйозне обговорення творів авторів випуску «Весна». Думається, що саме це, незважаючи на серйозну критику деяких публікацій, спонукало небайдужих до творчості подати свої оповідання, новели, уривки з повістей чи романів, поезію, есе, документалістику тощо до літнього випуску «СКІФІЇ».
Жанрове і тематичне розмаїття творів викликає сподіваня на увагу до альманаху широкого кола цінителів прози, поезії, публіцистики, документальних розвідок. Перше враження від нього вселяє оптимізм, тому що автори представили достатньо багато якісних, художньо гарно й грамотно виписаних творів. Вони одразу захоплюють читача і не дають йому відірватися від першої до останньої сторінки.
На відміну від деяких попередніх випусків, у літній «СКІФІЇ» доречнішими видаються внутрішні ілюстрації. Вони підібрані обдуманіше, тож сприяють посиленню естетичного впливу літературних творів на читача, підштовхують його до гортання книжки, відтак до ознайлмлення з її наповненням.
Було б непогано, якби й цьому — «СКІФІЯ 2013. Літо» — випуску альмнаху, так само як і весняному, чільну увагу приділили рецензенти, критики, літературознавці, самі автори-учасники, читачі, відвідувачі бібліотек та інтернету. В альманасі є на що звернути особливу увагу, є від чого не можна відірватися, є над чим замислитися.
Купуймо! Читаймо! Збагачуймось духовно!
Адже сказано: не хлібом єдиним...
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.