Названо переможців міжнародного конкурсу оповідань

Названо переможців міжнародного конкурсу оповідань

Міжнародний конкурс на краще оповідання «ZeitGlas-2012» відбувся у Каневі та німецькому Мьонхен-Гладбасі. До конкурсного розгляду, котрий тривав з лютого місяця цього року, надійшло понад дві сотні прозових творів сучасних авторів з України, Росії, Казахстану, Італії, Німеччини та США.

Головна тема змагання літераторів полягала у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів з найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Відзначені роботи, за рішенням конкурсного журі, були опубліковані на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу» та літературного альманаху «Скіфія-2012».


Вручення нагород проходило 5-го серпня у Черкасах.

1-е місце віддано оповіданню «Син прибиральниці» письменника з Черкас, Станіслава Стеценка. 2-е за оповідання «Хлопчик з яблуком» отримав новеліст з м. Бердичіва, Юрій Балюк. 3-е місце дісталося Еліні Заржицькій з Дніпропетровська , за новелу «Коли продзвенить дзвінок...».Окрім цього жюрі відзначило твори таких авторів як: Ю.Волощака, О.Ганзенка, І.Преснякової, Д.Зозуляк, З.Луценко, С.Івашньової, О. Кремера, Г. Слеегерса.

Олександр Апальков
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.