Запрошую авторів до нового альманаху ВЕСНА

Запрошую авторів до нового альманаху ВЕСНА

збірка літературних сучасних творів (віршів, оповідань, повістей )

Альмана́х (від есп.-араб. al-manāḵ — час, міра) — на початку XIV-XV ст. це календарні таблиці з астрономічними вирахуваннями, а пізніше в XVI ст. календарі на довший протяг часу, врешті, збірки літературних творів (віршів, оповідань, повістей тощо)

Наразі ми готуємо 1-й випуск. Він побачить світ у березні 2012 року і буде представлений на міжнародному форумі «Світ Книги».

ВЕСНА видається із залученням коштів авторів. До нього запрошуються найкращі автори України та країн зарубіжжя.

Умови: прозові та поетичні тексти мають бути не більш 3-х сторінок формату А-5, (12-й кегль, електронної версії в програмі Word).

Термін надсилання творів: до 28 лютого 2012 року.

Кожен автор надсилає обов`язково короткий біографічний нарис (українською мовою), зазначаючи рік народження, публікації, книжки, веб-сайт.

Авторський примірник " ВЕСНА " гарантовано.Текст твору (українською або російською мовою) електронною поштою zeitglas@ck.ukrtel.net) надсилається за адресою видавництва.Сподіваюсь на Вашу участь у спільному проекті.**

З повагою Олександр Апальков, видавець.
** Довідки за тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net
З книгами нашого видавництва можна познайомитися на сайті :
http://spilka.netstyle.com.ua/node/473

Увага!

Кожний автор, твори якого друкувалися на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas», або на сторінках тематичних альманахів, має право на видання власної книги з 30% знижкою видавничих витрат.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.