Конкурс юмористического произведения (проза, поэзия)

З нагоди вшанування пам`яті Петра Ребра, відомого українського поета, прозаїка, драматурга, публіциста, літературознавця, гумориста і сатирика, журналом "Склянка Часу*Zeitglas" оголошено міжнародний конкурс гумористичного твору "Що робить папірець...” (Проза, поезія, есеї, нариси)
Це літературне змагання прозаїків, поетів та есеїстів має відбуватися відповідно темі сучасності, насиченої сатирою, іронію, сарказмом, бурлеском, пародіюванням, а головне – гумором.
До розгляду беруться і карикатури та інші малюнки гумористичного характеру.
По завершенню терміну прийому творів (опісля 1 листопада 2018 року плануємо видання Віснику конкурсу " Що робить папірець..”
Умови конкурсу:
мова написання – українська або російська;
обсяг віршованого твору – обмежується "повними” двадцятьма восьми рядками (сім класичних чотиривірши /четверостиший/).
Обсяг прозового твору до 14 000 знаків. Твори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!
вік учасників – не обмежений.
кількість творів – ОДИН!
Термін подання творів до 1 листопада 2018 року.
Редакция СЧ приймає до розгляду лише авторські тексти за обов‘язкової наявності:
короткої біографії автора (із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).
* тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)
Докладно на сайті: https://zeitglas.io.ua/s2617766/
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.