ВІСНИК III Міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора" (Конкурс громадянського віршу)

Вісник Третього Міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора” побудовано за алфавітом призвищ авторів, твори яких були взяті до конкурсного розгляду. Нам хотілося показати якомога більше природних віршів, написаних у складний політичний час. Тому тексти подано в авторьскій редакції.
За вдумливого прочитання збірки, вбачається бажання авторів зосередити увагу на аналізі сучасних явищ, розглядаючи їх у соціальному та історичному контекстах. Хоча, певною мірою, у віршах домінує гнівне, картаюче рифмотворення, водночас у Віснику представлена лірика, позначена соціально-психологічними тенденціями. Усіх авторів турбує історична доля свого народу, сповнена болючих настроїв.
Саме в такі часи, коли люди прагнуть відвертого, чесного і мужнього слова, поезії потрібні як ніколи. А для поетів головне – мати можливість донести свої твори до читача – друкуватися.
Сьогодні невідомо нікому хто із наших активних митців-сучасників стане класиком. Але цю роботу, певною мірою, вже нині робить міжнародний літературно-мистецький журнал «Склянка Часу*Zeitglas».
Тож, сподіваємося, що на сторінках нашого часопису виходитимуть у люди ще багато творчих здібностей.
Будьте з нами й надалі!

З повагою,
Олександр Апальков,
редактор журналу «Склянка Часу*Zeitglas»

Більш докладно про ВІСНИК та його авторів на сайті:


http://zeitglas.io.ua/s946649/iii-y_mijnarodniy_poetichniy_konkurs_chatu_v_stolittyah_chernecha_gora
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.